Domáca vodáreň Strend Pro WJP-1024, 1000W, 3500 l/h, 44 m

Kód: 119044
Neohodnotené
133,12 € / ks 110,93 € bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Čerpadlo STREND PRO WJP-1024 je určené na zavlažovanie, zalievanie parkov, záhrad a na prevádzku postrekovačov trávnikov. S použitím predfiltra je možné využiť čerpadlo na čerpanie vody z rybníkov, potokov, dažďovej vody, mlák, vodných nádrží a st...

Detailné informácie

Osobný odber
Produkty skladom
Možnosť expresného osobného odberu objednávky.
Overený obchod
Overený obchod
Zákazníkmi overený eshop UNASJE.sk na portály Heuréka.sk
Online podpora
Online podpora
Neviete si rady pri výbere produktu? Neváhajte nás kontaktovať!
Doprava zdarma od 99 €
Doprava zdarma od 99 €
Pri nákupe nad 99 € od nás automaticky získavate dopravu zdarma.

Podrobný popis

Čerpadlo STREND PRO WJP-1024 je určené na zavlažovanie, zalievanie parkov, záhrad a na prevádzku postrekovačov trávnikov. S použitím predfiltra je možné využiť čerpadlo na čerpanie vody z rybníkov, potokov, dažďovej vody, mlák, vodných nádrží a studní. Medzi kvapaliny, ktoré je možné čerpať, patrí čistá voda, dažďová voda a taktiež mierne špinavá voda alebo mydlová voda. Maximálna teplota prečerpávanej tekutiny nesmie byť vyššia ako +35°C. Toto čerpadlo nie je určené na prečerpávanie horľavých, plynných, alebo výbušných kvapalín. Prečerpávanie agresívnych tekutín (kyseliny, lúhy, a pod.) a abrazívnych látok by sa taktiež nemalo vykonávať.

Pri používaní čerpadla je potrebné používať predfilter a saciu sadu so sacou hadicou, sacie sito a ventil, aby sa zabránilo dlhému prečerpávaniu a zbytočnému poškodeniu čerpadla spôsobenému kameňmi a tvrdými cudzími telesami. Tlakový prívod by mal byť minimálne veľkosti 3/4“ a musí byť pripojený do tlakového konektora 1“IG priamo, alebo cez adaptér so závitom. Maximálny prietok čerpadla dosahuje 3500 l/h pri maximálnom tlaku 4,4 baru a maximálnom výtlaku 44 metrov.

Dodatočné parametre

Kategória: Čerpadlá
Hmotnosť: 11.6 kg
Príkon: 1 000 W
Max. prietok: 3 500 l/h
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: